Do pobrania

W dziale do pobrania umieściliśmy szereg przydatnych programów ułatwiających użytkownikowi pracę z komputerem. Poniżej znajdują się odnośniki do programów przyporządkowanych do właściwej im kategorii.

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny bądź za pomocą poczty elektronicznej.

Narzędzia

TightVNC ver. 1.2.9 (rozmiar pliku: 0,92 MB) Pobierz »

TightVNC jest pakietem narzędzi umożliwiającym kontrolę nad zdalnym komputerem. Dzięki TightVNC jesteś w stanie zobaczyć pulpit zdalnej maszyny i kontrolować go za pomocą lokalnej klawiatury i myszki w takim samym stopniu jakbyś przed nim siedział.

Adobe Reader 6.0PL (rozmiar pliku: 11,42 MB) Pobierz »

Szósta wersja dostarczonego przez firmę adobe czytnika dokumentów PDF. polska wersja językowa.

Simple Backup (rozmiar pliku: 12,07 MB) Pobierz »

Doskonały, prosty i bardzo intuicyjny program do tworzenia kopii bezpieczeństwa danych. Umożliwia tworzenie wielu profili backupowych. Dane są kompresowane dodatkowo mogą być wysłane automatycznie za pomocą protokołu FTP na wskazany serwer.

Revelation ver 2.0 (rozmiar pliku: 0,21 MB) Pobierz »

Narzędzie służące do odczytywania „zagwiazdkowanych” haseł w programach. Program działa pod systemami windows xp, windows nt, windows 9x, windows 2003, windows 2000.

7-zip ver 4.65 (rozmiar pliku: 0,90 MB) Pobierz »

7-Zip jest darmowym programem służącym do archiwizacji plików. Stanowi mocną konkurencję dla bardzo popularnych WinRAR i WinZip. Po instalacji następuje integracja z powłoką systemu, program tworzy wpisy w menu kontekstowym.

Free Commander (rozmiar pliku: 2,33 MB) Pobierz »

Polski i jak wskazuje nazwa, bezpłatny menedżer plików. Opiera się na standardowej filozofii interfejsu tj. dwóch panelach. Posiada wiele ciekawych funkcji, należą do nich m.in. obsługa plików skompresowanych, wbudowana "niszczarka" plików, możliwość prostego dzielenia plików, tworzenie i weryfikacja sum kontrolnych MD5, wbudowana przeglądarka plików graficznych, a także możliwość podglądu ich miniatur

Optymalizacja systemu operacyjnego

CCTask (rozmiar pliku: 0,29 MB) Pobierz »

zaawansowany manager procesów. Posiada między innymi możliwość zarządzania priorytetami procesów. Posiada wbudowanego CRON'a

HijackThis (rozmiar pliku: 0,18 MB) Pobierz »

HijackThis jest darmowym i szeroko uznanym oprogramowaniem do walki z natrętnymi programami, pozwala na pozbycie się oprogramowania dzięki ręcznemu wyborowi procesów, wpisów rejestru oraz komponentów które zagrażają bezpieczeństwu oraz utrudniają pracę.

Poczta RoundCube

 


GeoNAVI logoMedia-Lab logo4track logo