Klienci

Nasze rozwiązania programowe znajdują zastosowanie zarówno w dużych przedsiębiorstwach, centralach handlowych i hurtowniach, zakładach produkcyjnych oraz przedsiębiorstwach transportowych. Obsługa tak wymagających i zróżnicowanych klientów jest możliwa dzięki niezwykłej elastyczności naszych systemów.

Do grona naszych klientów należą między innymi:

AGORA Sp. z o.o.

AGORA Sp. z o.o. jest jedną z największych w Polsce firm prowadzącą sprzedaż hurtową i detaliczną wyrobów do dekoracji wnętrz, tj. firan, zasłon, gipiur, tkanin zasłonowych, karniszy. Oferuje towary krajowe liczących się na rynku krajowym i zagranicznym takich fabryk jak HAFT, WISTIL, FAKO, BOJANEK, MARCIN-DEKOR, MAGAM, ZEGAR) oraz pochodzenia zagranicznego z Czech, Węgier, Niemiec, Iranu, Turcji oraz Chin.

systemy: hurtownia danych i platforma b2e „Herakles”

AGRO-STAR Sp.j.

Firma Agro-Star, jako Autoryzowany Partner Serwisowy MAN, prowadzi obecnie działalność w zakresie wszelkiego rodzaju napraw serwisowych ciągników siodłowych, samochodów ciężarowych, autobusów i naczep, napraw i legalizacji tachografów, a nadto w zakresie sprzedaży części zamiennych i akcesoriów samochodowych oraz sprzedaży używanych pojazdów ciężarowych.

systemy: System ewidencji towarów i fakturowania SET, system finansowo-księgowy FK, system obsługi serwisu samochodowego WARS, ewidencja środków trwałych EWST

DLH Poland

DLH w Polsce rozpoczęło działalność w 1990 roku. W pierwszych latach DLH zajmowało się eksportem tarcicy i materiałów płytowych produkowanych przez Polski Przemysł Drzewny. Dynamiczny rozwój polskiej gospodarki spowodował, iż Grupa DLH wybrała Polskę jako miejsce strategicznych inwestycji firmy. W roku 1992 powstała placówka DLH zlokalizowana w Ostrowie Wielkopolskim (DLH Poland), która miała za zadanie import i dystrybucje surowców i wyrobów drzewnych. W roku 1995 powstał zakład suszenia i uszlachetniania drewna w Karlinie koło Koszalina (DLH Nordisk).

systemy: System ewidencji towarów i fakturowania SET, system finansowo-księgowy FK, ewidencja środków trwałych EWST, hurtownia danych i platforma b2e „Herakles”, system oceny skuteczności sprzedaży raport handlowca, system monitoringu logistycznego

Polska Telefonia Cyfrowa

Polska Telefonia Cyfrowa Sp. z o.o., jest operatorem sieci telefonii komórkowej Era i Heyah. Od kiedy firma rozpoczęła działalność komercyjną w roku 1996 pod marką Era GSM (obecnie Era), szybko zyskała pozycję jednej z największych polskich firm. PTC oferuje usługi oparte na licencjach: GSM 900, GSM 1800 i UMTS, a także najszybszy bezprzewodowy dostęp do Internetu – usługę blueconnect z technologią HSDPA. PTC obsługuje blisko 13 mln klientów; obejmuje swoim zasięgiem niemal 100% powierzchni i mieszkańców kraju. Jest niekwestionowanym liderem pod względem wprowadzania nowych technologii – jako pierwsza w Polsce wprowadziła szybki mobilny Internet HSDPA (High Speed Downlink Packet Access) – 7,2 Mbit/s.

usługi: cykliczne audyty bezpieczeństwa i jakości usług internetowych,

Fugor Sp. z o.o.

Fabryka Urządzeń Górniczych "FUGOR" Sp. z o.o. posiada duże możliwości techniczne, doświadczenie, uprawnienia i wieloletnią tradycję w zakresie wykonawstwa konstrukcji stalowych, również wielkogabarytowych, a w szczególności kompletnych urządzeń do transportu i przeróbki mechanicznej węgla, surowców mineralnych oraz różnego rodzaju materiałów sypkich.

systemy: System ewidencji towarów i fakturowania SET, system finansowo-księgowy FK, system obsługi stacji diagnostycznej SOSD, ewidencja wyposażenia EWW

JUTRZENKA Colian

Silna grupa kapitałowa producentów słodyczy spod znaku Jutrzenki, Goplany, Kaliszanki oraz firmy Ziołopex - producenta, eksportera i importera przypraw, herbat oraz bakalii. Suma doświadczeń, technologii oraz potencjałów produkcyjnych współdziałających ze sobą firm, pozwoliła Jutrzence osiągnąć pozycję jednego z największych producentów słodyczy na polskim rynku (12%) i zdobyć silną pozycję na rynku przypraw.

usługi: konfiguracja i zarządzanie sieciami VPN

Lexius Sp. j.

Firma prawno-finansowa Lexius sp. j. powstała 31 grudnia 2002 roku w Kaliszu. Przedmiotem działalności firmy LEXIUS jest: kompleksowe dochodzenie roszczeń finansowych, polubowne dochodzenie roszczeń finansowych, stała obsługa w zakresie dochodzenia roszczeń finansowych, monitoring płatności, weryfikacja komorniczych postanowień o bezskutecznej egzekucji, uzyskiwanie informacji gospodarczej i majątkowej o kontrahencie, obsługa prawna wierzytelności oraz transakcji handlowych, zabezpieczanie firm przed nierzetelnymi kontrahentami, szkolenie pracowników w zakresie zabezpieczeń transakcji handlowych, prowadzenie negocjacji z wierzycielami w celu restrukturyzacji zadłużenia, kupno i sprzedaż wierzytelności, prowadzenie internetowej Ogólnopolskiej Giełdy Wierzytelności www.ogw.pl

systemy: system obsługi windykacji, system monitoringu płatności,

usługi: kolokacja serwerów, bieżąca obsługa serwisowa

NOVAMEDIA

Novamedia innovision Sp. z o. o. od 2004 roku zajmuje się produkcją, logistyką i wdrażaniem innowacyjnych oraz indywidualnych rozwiązań do szynowych i kołowych pojazdów komunikacji zbiorowej. W ofercie produktów Novamedia znajdują się systemy: mobilnej rejestracji obrazu w pojazdach, mobilnej wizualizacji i reklamy.

systemy: dedykowane oprogramowanie do obsługi urządzeń reklamowych, system dystrybucji i zarządzania treścią emitowanych reklam

RWE Stoen

RWE należy do piątki największych firm energetycznych w Europie. Jest notowana na giełdzie w Niemczech i Szwajcarii. Specjalizuje się w wytwarzaniu, przesyle, dystrybucji oraz sprzedaży energii elektrycznej i gazu. RWE zatrudnia 70 000 osób, zaopatruje 16 milionów klientów w energię elektryczną i 8 milionów klientów w gaz. W roku finansowym 2009 roku przychody RWE wyniosły 48 miliardów euro. Celem RWE jest przynoszenie korzyści inwestorom, klientom i pracownikom. Dlatego też strategia RWE zakłada rozwój organiczny, a także zakupy nowych spółek, zwiększających wartość koncernu.

systemy: hurtownia danych i moduł integracji danych klientów, system centrum obsługi klienta

Poczta RoundCube

 


GeoNAVI logoMedia-Lab logo4track logo4maps logo